Uitslag 5e avondwedstrijd Dio Marja Bokaal

terug naar overzicht

Donderdag, 29 juni 2017

Willem Slagter wint 5e avondwedstrijd.

Afgelopen woensdagavond werd de laatste wedstrijd van de avondcompetitie 2017 om de Dio Marja Bokaal vervist. Met 11 vissers was er een prima opkomst ondanks het regenachtige weer. Om 18.30 uur konden de koppels naar hun visplek afreizen. De vangsten waren matig ondanks het drukkende weer en de vele regen die naar beneden kwam. Om 22.15 uur was iedereen weer terug in de kantine van de ijsbaan waar de de uitslag van deze avond bekend werd gemaakt. Hierna volgde de uitslag over de gehele avondcompetitie. 
Algemeen kampioen werd Maurits Brugge die met een verschil van maar 270 gram deze titel behaalde . Gewichtskampioen werd Stefan Timans en Reserve kampioen werd Willem Slagter. Dit keer was er voor alle deelnemers een vleesbon die men naar eigen keuze bij de slager kan besteden. Onder het genot van een hapje en een drankje werd deze competitie afgesloten.

Het bestuur,