Uitslag Marathonwedstrijd 22 juli 2017

terug naar overzicht

Zondag, 23 juli 2017

Piet de Winter wint marathonwedstrijd Hc de Witte Dobber.

Afgelopen zaterdag vond de jaarlijkse marathonwedstrijd van Hc de Witte Dobber plaats . Om 06.00 uur waren 11 vissers ingeschreven voor de wedstrijd en kon men beginnen te vissen. Locatie was het boterdiep van Middelstum naar Fraamklap . Om 06.00 uur waren de weersomstandigheden en vangsten prima maar jammer genoeg begon het na een uurtje te regenen en namen de vangsten ook gelijk af.
Om 09.00 uur was er een stevig ontbijt wat was verzorgd door Hc de Wiite Dobber. Na dit prima ontbijt werd het weer droog en kon er verder worden gevist. De vangsten bleven redelijk tot goed. Om 11.00 was er even een tussendoortje in de vorm van een zoute haring of een stukje droge worst. Ook was er om 13.30 uur nog een goed verzorgde lunch en kon er nog worden gevist tot 16.00 uur. Na het meten en tellen door de weegcommissie  was er de prijsuitreiking en kon men onder het genot van een hapje en drankje nog even nagenieten van deze wedstrijd. Samenvattend een geslaagde dag waarbij het bestuur ook de catering in de vorm van Cecile Huitsing en Adriaan van der Weg nog wil bedanken voor de goede zorgen van deze dag

Het bestuur,