Verslag 4 wedstrijd jeugdavondcompetitie

terug naar overzicht

Dinsdag, 12 september 2017

4e Jeugdavondwedstrijd

Afgelopen donderdag 7 september vond de laatste wedstrijd plaats van de jeugdavondcompetitie.
Met 9 vissers en begeleiders werd om 18.30 uur koers gezet naar de Grote Haver. Dit is het fietspad tussen Bedum en Onderdendam aan het Boterdiep. De weersomstandigheden waren prima . Over het algemeen waren de vangsten erg verschillend. Vissers die meer richting Bedum zaten vingen aanzienlijk minder als richting Onderdendam. Maar over het algemeen was het met de traktaties van snoep en drinken weer een prima avond. Om 20.15 werd weer koers gezet naar Mideelstum. Er is dit keer geen uitslag vermeld om het tot aan de koppelwedstrijd van 23 september nog even spannend te houden voor onze jeugdleden voor wat betreft de uitslag. 


Het bestuur,