Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Uitslag 1e avondwedstrijd om de Dio Marja Bokaal

terug naar overzicht

Vrijdag, 1 juni 2018

Martin Huizing wint 1e wedstrijd om de Dio- Marja Bokaal

Afgelopen woensdagavond werd de 1e avondwedstrijd van dit seizoen vervist. 11 vissers hadden zich ingeschreven voor deze wedstrijd. Om 18.30 ur  was het vertrek en kon er worden gevist tot 22.15 uur. De weersomstandigheden waren deze avond perfect maar de vis liet zich moeilijk vangen. Om 22.15 uur was het einde wedstrijd en kon de gevangen vis worden gewogen. Hier na werd weer koers gezet naar de kantine waar de uitslag van de 1e wedstrijd  onder het genot van een hapje en een drankje bekend werd gemaakt.


Het bestuur,